O nas

Szanowny Pacjencie, witamy w naszej Przychodni.

NZOZ Firma Lekarska KAMA jest przychodnią medycyny rodzinnej, świadczącą nieprzerwanie kompleksową opiekę nad pacjentem od 1991 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych na Dolnym Śląsku przychodni. Naszymi Pacjentami są głównie mieszkańcy miasta i gminy Kąty Wrocławskie oraz gmin ościennych.

Przychodnia powstała jako urzeczywistnienie fascynacji medycyną rodzinną dwójki lekarzy –  Katarzyny i Marka Szewczyków, pracujących dla pacjentów od przeszło 30 lat. Wysoka jakość opieki nad pacjentem oraz standardy pracy, są między innymi efektem stałej współpracy Przychodni z:

  • Zakładem Medycyny Rodzinnej Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego,
  • Pracodawcami Zdrowia,
  • Klastrem Innowacyjna Medycyna,
  • Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej oraz
  • Stowarzyszeniem Przyjaciół Medycyny Rodzinnej i Lekarzy Rodzinnych

Dzięki tym organizacjom, docierają do nas informacje o zmianach w systemie opieki oraz innowacjach technologicznych w medycynie, które staramy się wykorzystywać w codziennej pracy. Jakość opieki nad pacjentem podnosimy również szkoląc lekarzy i personel oraz biorąc udział w programach pilotażowych.

Na przestrzeni kilkunastu lat działalności udało nam się zbudować zespół doświadczonych profesjonalistów wykorzystujących stale unowocześniany sprzęt diagnostyczny. W 2006 roku przeprowadziliśmy się do nowo wybudowanej i wyposażonej siedziby, w której świadczymy opiekę dla całych rodzin i do której serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy.

Obsługujemy pacjentów: