kalendarz

Zarejestruj Wizytę

Oczekujemy od pracodawców dokładnego opisu stanowisk pracy z uwzględnieniem czynników szkodliwych występujących na danym stanowisku, co umożliwi nam dokładne określenie zakresu badań dla każdej z grup pracowników.

Gotowe formularze niezbędnych dokumentów wraz ze wzkazówkami odnośnie ich prawidłowego wypełniania znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce druki do pobrania.

Najdłużej działająca placówka medycyny pracy na Dolnym Śląsku.

Rozwijana i unowocześniana na przestrzeni wielu lat osiągnęła w 2006 roku postać nowoczesnej przychodni w nowo oddanym do użytku budynku.

Specjalizujemy się we wszystkich aspekatch medycyny przemysłowej. Nasza kadra to posiadający wieloletnie doświadczenie specjaliści oraz wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

rejestracja na wizytę u lekarza medycyny pracy

Druki do pobrania

Więcej

Psychotechnika

Więcej

Główne założenia świadczonych przez nas usług

  • Wszelkie podejmowane przez naszą firmę działania mają na celu maksymalne usprawnienie i uproszczenie procedur związanych z przeprowadzaniem badań i wystawianiem zaświadczeń.
  • Jesteśmy elastyczni. Naszym priorytetem jest oczywiście zdrowie Państwa pracowników, ale badania organizujemy tak by nie destabilizować trybu pracy w obsługiwanym zakładzie.
  • Służymy pomocą prawną w zakresie pojawiających się problemów, wynikających na tle medycyny pracy a także pomocą przy organizacji badań.
lekarz medycyny pracy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, lub telefonicznie.

Kontakt