Medycyna Pracy

Poradnia Medycyny Pracy “KAMA” to placówk powstała w 1991 roku. Jest to najdłużej dziająca placówka medycyny pracy na Dolnym Śląsku. Rozwijana i unowocześniana na przestrzeni wielu lat osiągnęła w 2006 roku postać nowoczesnej przychodni w nowo oddanym do użytku budynku, specjalizującej się we wszystkich aspekatch medycyny przemysłowej. Nasza kadra to posiadający wieloletnie doświadczenie specjaliści oraz wysoko wykrwalifikowany personel medyczny.

Główne założenia świadczonych przez nas usług:

  • Wszelkie podejmowane przez naszą firmę działania mają na celu maksymalne usprawnienie i uproszczenie procedur związanych z przeprowadzaniem badań i wystawianiem zaświadczeń.
  • Jesteśmy elastyczni. Naszym priorytetem jest oczywiście zdrowie Państwa pracowników, ale badania organizujemy tak by nie destabilizować trybu pracy w obsługiwanym zakładzie.
  • Służymy pomocą prawną w zakresie pojawiających się problemów, wynikających na tle medycyny pracy a także pomocą przy organizacji badań.

Oczekujemy od pracodawców dokładnego opisu stanowisk pracy z uwzględnieniem czynników szkodliwych występujących na danym stanowisku, co umożliwi nam dokładne określenie zakresu badań dla każdej z grup pracowników. Gotowe formularze niezbędnych dokumnetów wraz ze wzkazówkami odnośnie ich prawidłowego wypełniania znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Druki do pobrania

Obsługujemy pacjentów: