kalendarz

Zarejestruj Wizytę

W celu dokładnego zapoznania się z ustawą o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, proszę pobrać za pomocą przycisku „Pobierz” dokument znajdujący się poniżej.

Plik zawiera dokument w formacie .PDF:

  • Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Opracowano na podstawie: Dz. U. z 2009 r. Nr 52, poz. 417.

Plik zapisze się na Państwa komputerze, gdzie potrzebny będzie program umożliwiający odczytywanie plików .PDF. Jeśli nie posiadają Państwo odpowiedniego programu Ustawę można również przeczytać pod tym linkiem.

Data aktualizacji strony: 02.01.2023

Ustawa o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta

  • 181.12 kB
  • 30 December 2022, 09:49
pdf

Pomoc nocna i świąteczna

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane pacjentom w razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

Świadczenia nocnej i świątecznej opieki lekarskiej są bezpłatne (dla osób ubezpieczonych) i udzielane bez skierowania. Informację o tym, gdzie w danym rejonie sprawowana jest nocna i świąteczna opieka lekarska i pielęgniarska, pacjent może niezależnie uzyskać w oddziale wojewódzkim NFZ lub jego delegaturze dzwoniąc na bezpłatny numer telefonu 800 804 001.

pomoc nocna i świąteczna

Zamawianie recept

W przypadku zapotrzebowania na receptę istnieje możliwość wysłania wniosku internetowo.

Proszę zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz znajdujący się pod przyciskiem „Zamawiam receptę” poniżej. W przypadku odmowy wypisania otrzymają Państwo krótkiego maila, natomiast przy akceptacji przesłanej prośby i wypisaniu leku żaden mail nie będzie wysyłany.

leki

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, lub telefonicznie.

Kontakt